O FIRMIE


Firma KRONE działa na polskim rynku już od 16 lat. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Elblągu, a w jej skład wchodzi centrum logistyczno-biurowe, kompleks produkcyjny o powierzchni 500m² oraz liczne składy i place manewrowe. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji drzwi, okien, fasad i konstrukcji aluminiowych oraz okien i drzwi PCV.

Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i solidnością. Wieloletnie doświadczenie nie pozwala nam na oferowanie naszym klientom niesprawdzonych rozwiązań. Do produkcji używamy najlepszych komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili aluminiowych i PCV oraz okuć i szkła.

Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najwyższe wymagania dzięki szerokiemu asortymentowi, dostosowanemu do indywidualnych potrzeb kupujących, charakteryzującemu się bardzo estetycznym wykonaniem.

Mając świadomość, że sukces na rynku produkcyjnym jest w dużej mierze uzależniony również od jakości obsługi klientów, oddajemy do ich dyspozycji wykwalifikowaną kadrę. Także działania logistyczne ukierunkowane są na osiągnięcie zadowolenia klientów pod względem czasu dostarczenia oraz niezawodności i wygody dostaw.