Okna

Okna stanowią wybór na wiele lat. Mając na uwadze ten wzgląd dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas wyroby charakteryzowały się zarówno wysoką jakością i bezawaryjnością, ale również doskonałym wyglądem, widocznym zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku.

Nasze okna PCV spełniają surowe normy izolacyjności akustycznej i termicznej, zapewniając komfortowe warunki – przede wszystkim ciepło i ciszę.

Posiadamy bogatą ofertę profili PVC oraz szeroką paletę dostępnych dodatków okiennych, co umożliwia dopasowanie okien do każdego stylu architektonicznego.

Okno nieotwieralne

Consectetur adipiscing elit. Etiam at neque id augue dapibus tempus ac eget nulla. Duis lacinia vitae ligula et cursus. AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAccc
pokaż więcej

Okno przesuwane

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
pokaż więcej

Okno uchylne

Consectetur adipiscing elit. Etiam at neque id augue dapibus tempus ac eget nulla. Duis lacinia vitae ligula et cursus.
pokaż więcej

Okno uchylno-rozwieralne

Consectetur adipiscing elit. Etiam at neque id augue dapibus tempus ac eget nulla. Duis lacinia vitae ligula et cursus.
pokaż więcej

Drzwi PCV

pokaż więcej

Drzwi

Drzwi PCV wyróżniają się elegancją i mogą stanowić ozdobę każdego domu. Zbudowane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, nie wypaczają się, a część wyeksponowana na słońce nie ulega pękaniu i deformacji. Nie wymagają również ponownego malowania. Charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej.

Szeroki wachlarz wzorów, rodzajów szkła oraz kolorów daje możliwość idealnego dopasowania produktu do potrzeb klienta.

Panele drzwiowe PCV wykonane są w postaci płyt PVC wypełnionych pianką i wzmocnionych elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi odpowiednie bezpieczeństwo.

Oferujemy również drzwi aluminiowe, które doskonale nadają się do pawilonów handlowych, usługowych i domów mieszkalnych.

Ponadto produkujemy również stolarkę przeciwpożarową z profili aluminiowych.

Drzwi Aluminiowe

pokaż więcej

Fasady

Fasady aluminiowe to konstrukcje aluminiowe wykorzystywane do budowy nowoczesnych ścian osłonowych, coraz częściej stosowane we współczesnym budownictwie. Jest to wynikiem szerokiego obszaru zastosowań aluminium oraz nieograniczonych możliwości kształtowania.

Fasady aluminiowe oparte są na systemie słupów i rygli aluminiowych, których zadaniem jest utrzymywanie ciężaru szyb i odpowiedniego kształtu konstrukcji. Fasady aluminiowe powstają na bazie systemów renomowanych producentów, tj. Yawal, Aluprof. Dzięki najwyższej jakości stanowią doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

System FA 50N

System umożliwia projektowanie i wykonywanie lekkich ścian osłonowych słupowo-ryglowych.
pokaż więcej

System FA OEL

System FA OEL służy do wykonywania okładzin elewacyjnych
pokaż więcej

Systemowe balustrady

Testowa balustrada

pokaż więcej

Zadaszenia

nierdzewki

szkla

różnego typu wypełnień

testowe zadaszenie

opis..
pokaż więcej